Multivitamíny Marťankovia s Inulínom podporujú imunitu a trávenie. Teraz v testovaní. Budú našim detským testerom chutiť?

image
otestované
Počet recenzií
98
ako ste hodnotili
5
94x
4
4x
3
2
1
odporúča
100 %
Testované v období
od 11. 10. 2023
do 26. 11. 2023

Podpora imunity a vitality detí je dôležitá počas celého roka, obzvlášť v rizikových obdobiach ako je nástup do školy po prázdninách, alebo vyšší výskyt vírusových ochorení. Imunitu však okrem dopĺňania vitamínov a minerálov, vieme naštartovať aj podporou rovnováhy črevnej mikrobioty a trávenia – doplnením vlákniny inulínu. Až 80% imunitých buniek sa nachádza v črevách, preto na to nesmieme zabúdať ani u našich najmenších. 

Marťankovia s Inulínom 30tbl 

Viete, že Marťankovia vám prinášajú novinku Marťankovia s Inulínom, kde okrem základnych vitamínov a minerálov nájdete aj  prebiotickú vlákninu – inulin? Navyše majú intenzívnu chuť lesného ovocia. Samozrejme aj tentokrát sú v tvare malých Marťankov ako cmúľacie tablety.

Podpora zdravia a imunity

  • Zinok, vitamín C, D3, B6 a folát prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému
  • Vitamíny B2, C, E a zinok sú antioxidanty, ktoré prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom spôsobeným voľnými radikálmi zo znečisteného prostredia a vlastným metabolizmom tela.
  • Vitamín A prispieva k udržaniu dobrého zraku

Vitalita

  • Jód prispieva k správnemu rastu detí
  • Vitamín D3 prispieva k správnemu rastu a vývinu kostí u detí
  • Kyselina listová, zinok, vitamín D3 a B12 zohrávajú úlohu v procese delenia buniek
  • Zinok prispieva k správnej syntéze DNA
  • Kyselina listová a vitamín B2 prispievajú k správnej tvorbe krvi
  • Vitamín B12 a B6 prispievajú k správnej tvorbe červených krviniek


Viac informácií TU.Hodnotenie
98
avatar
Denisa
Som veľmi rada za chuťovo a vzhľadovo výborné cmúľacie tablety Marťankov, ktoré som nemusela nútiť brať dcérku. Sama si brala každý deň. Počas bratia vitamínov dcérka nebola vôbec chorá. No žiaľ 3 dni po dobratí ochorela. Takže odporúčam vybrať aspoň 3 mesačné balenie.
klad Chuť
klad Vzhľad
klad Veľkosť
klad Po docmúľaní troška dcérku dráždilo hrdlo
příloha příloha
avatar
Marianna
Vitaminy marťánkovi deťom veľmi chutili aj krásne voňali. Či zabrali na imunitu úplne neviem posúdiť lebo dva týždne po doužívaní mali chrípku. Každopádne verím, že v zimnom obeobí je veľmi dôležité posilňovať imunitu. Určite sa k marťánkom ešte vrátime.
klad Tvar
klad Vôná
klad Chuť
příloha
avatar
Gabriela
Tablety Martankov som objednala kvôli synovi, pretože je vzdorovity a odmieta akékoľvek formy vitamínov. Zaujal ma hlavne pre deti nápadity zaujimavy tvar tablety , obal produktu, a kompletným zložením vitaminov. Keďže je to čo forme "cukriku" , ľahšie sa mi podarilo syna presvedčiť aby ich akceptoval. Myslím že výborný nápad s tou formou pre detičky, ktoré majú problém s užívaním vitamínov atď..
klad V jednej tablete komplex vitamínov,
klad Synovi nie celkom chuti ( po zlizani tej vrchnej najsladsej vrstvy )
příloha
avatar
Jana
Marťankovia sú už stálica na trhu s detskými vitaminmi. Chuť je príjemná, ovocná, trochu mi prekáža aróma, ktorá na mňa pôsobí umelo. Pri cmúľaní mi prekáža tvar. To vyrezávanie škriabe na jazyku. Viac by mi vyhovoval tvar ako cukrík- elipsa. Oceňujem použitie xylitolu ako sladidla, kys.citronovú. Počas užívania produktu boli deti týždeň s nádchou . Myslím, že v toto ročne obdobie (november) sa tomu škôlkari nevyhnú .
klad Chuť
klad Využitie xylitolu
klad Aroma
příloha příloha
avatar
Monika
Martankovia cmúľacie tablety ma milo prekvapili svojou výbornou chuťou, tablety majú tvar marťanka, čo sa deťom veľmi páči ? Navyše obsahujú inulin, ktorý prospieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Počas užívania cmúľacich tabliet mali deti viac energie, dokonca aj vyprázdňovanie sa zlepšilo a choroba sa prejavila len v podobe slabšieho prechladnutia. Za mňa určite odporúčam.
klad Chuť
klad Tvar martankov
klad Mohlo by byť väčšie balenie, 30ks je máličko ?
příloha
avatar
Michaela
Dizajn produktu je praktický - malé balenie, nie je zbytočne veľa plastu. Chuť marťankov je chutná, ochutnala som ich aj ja ako rodič, kedže vždý aj chuťovo testujem to, čo deťom dávam. Príjemná, nechutí ani presladene, ani umelo. Deti počas doby, kedy užívali doplnok nemali žiadne prejavy choroby, sú zdravé a maximálne čulé, energické. Marťankovia nám pomohli udržať obe deti v zdravej a dobrej kondícii, bez chorobnosti, plné energie. Multivitamíny majú dostatočné výživové zloženie, ktoré nám pomohlo posilniť imunitu.
klad chuť
klad vyhovujúce zloženie
klad vôňa
klad vitamíny v ústach dlho vydržia (cmúľanie)
klad doplnenie potrebných výživových látok
klad milé tvary macíkov
klad uprednostnila by som väčšie balenie, aby som nemusela kupovať viac fľaštičiek, kedže mám 2 deti
příloha příloha
avatar
Jana
Hľadala som nejaké doplnky pre môjho 3 ročného syna a možnosť skúsiť marťankov prišla akurát vhod. Doteraz mal len klasické D a C. Prvých pár dní bol veľmi nadšený, no potom ich začal odmietať, takže bolo náročnejšie mu ich dať. Oceňujem kvalitné zloženie, vôňa, ktorá láka k zjedeniu, jednoduché a presné dávkovanie. Balenie je super, keďže nemusím bojovať s otváraním. :) Chuť je tiež sladká presne pre deti, no je tam jemný podtón "liekovej" chuti. Možno aj to bol dôvod, prečo ich ďalej jesť nechcel. Čo bolo pre mňa najväčším lákadlom, bola sľúbená podpora imunity. V septembri nastúpil do škôlky, takmer celý október bol chorý, no počas brania Marťankov sa v škôlke drží, hoci bol nápor počasia aj bacilov v škôlke. Takže pokiaľ si zvykne na chuť, určite ich budeme kupovať aj naďalej :)
klad Zloženie
klad Funkčná podpora imunity
klad Vôňa
klad Balenie, dávkovanie
klad Chuť mala mierne "liekový" podtón
příloha příloha příloha
avatar
Radomíra
Marťankovia, krásne, malé, chutné a plné vitamínov. Detičky si ich nevedia vynachváliť keby že môžu tak ich spapajú všetky naraz. Sú po nich plné energie a v momentálnom chrípkovom období sú zdravé ako rybičky. Určite si vitamínky budeme kupovať aj naďalej.
klad Cena
klad Zbytočná papierová krabiçka
příloha příloha
avatar
Stanislava
Marťankovia, cmúľacie vitamíny s Inulínom, ma milo prekvapili svojou príjemnou chuťou lesného ovocia. Ešte aj pekne voňajú. Vždy ochutnávam, čo deťom dávam. V ústach sa rozpúštali pekne postupne a nie naraz, ako u iných vitamínov. Počas užívania Marťankov, dcéru obchádzajú rôzne sopľačky. Vidím, že sa jej zlepšila imunita. Dokonca sa necíti unavená počas dňa. Marťankov si sama pýtala.
klad Veľmi príjemná chuť
příloha příloha
avatar
Zuzana
Marťankov testujeme nejaký ten týždeň, odkedy ich užívame neboli sme choré aj ked sa objavil soplík zmizol za pár hodín. Chuť je výborná, ani príliš sladká ani príliš kyslá. Veľkosť tabletiek tiež vyhovuje, v ústach nevadí. Obal je krásny pre deti lákavý, zaujímavý.
klad Kvalita produktu
klad Chuť produktu
klad Obal produktu
příloha
avatar
Petronela
Marťankov poznám ešte z môjho detstva, keď nám ich mamka kupovala. Vždy to bola chutná mlska počas dňa. Teraz to nie je inak a svojim deťom sa snažím dať čo najkvalitnejšie výživové doplnky na podporu imunity. Marťankovia s inulínom sú skvelá voľba keďže účinkujú komplexne. Počas mojej choroby ostal malý zdravý, čo sa nám nestáva. Počas dňa má dostatok energie a aj byprázdňovanie je u nás bezproblémové. Dizajn je krásny hravý a cukríky sú veľmi chutné.
klad Chut
klad Dizajn
klad Zloženie
klad Cítiť troška inulín
příloha
avatar
Terézia
Testovanie vitamínov Marťankovia s Inulínom nás neuveriteľne potešilo. Vyzerajú na prvý pohľad super, chutia ešte lepšie. Deti oslovili chuťovo aj dizajnom, rovnako aj mňa zaujali. Výborná chuť vitamínov až do konca cmúľania, žiadna nepríjemná chuť počas jedenia, topka. Odporúčame určite sa k nim vrátime nakoľko si deti samé žiadajú Marťankov. Čo sa týka dopadu vitamínov na choroby boli sme v čase užívania chorí, no priebeh chorôb bol dobrý, čo som si všimla bol pozitívny učinok na vyprazdňovanie, nakoľko mávajú deti často zápchy tentokrát problém naozaj nemali.
klad výborná chuť, milé prevedenie marťankov
klad Malé balenie
klad Zytočná papierová krabička
příloha
avatar
Laura
Synovi nechutili, ale podľa mňa je to stále tá typická chuť Marťankov, ktorých som užívala ešte ja v detstve. Tažko hodnotiť, či pomohli na imunitu, nakoľko mesiac užívania ja krátka doba. Dokoca syn bol aj chorý a liečili sme sa rovnako dlho ako bežne napriek užívaniu, ale podľa mňa je to stále krátka doba na to, aby vitamíny stihli poriadne zaúčinkovať. Pri bolesti bruška ale syn povedal, že vraj pomohli.
klad Pomohli pri bolesti bruška
příloha
avatar
Kristína
Marťankovia ako cmuľacie cukríky plné vitamínov so skvelou chuťou a krásnou vôňou. Pre deti lákavé hlavne kvôli svojej chuti, ktorá je pre deti výhodou. Počas užívania som spozorovala nižšiu chorobnosť môjho 3 ročného syna ktorý v minulosti býval často chorý v tomto chrípkovom období.
klad chuť
klad Účinnosť
klad Dizajn obalu
klad Zloženie
klad Nič
příloha
avatar
Nicole
Martankovia s Inulinom majú super obsah vitamin Veľké plus je aj vláknina (inulín ) Deťom marťankovia veľmi chutili, chodili ich pýtať miesto sladkosti. Dokonca popri uživani boli prechladnutí, a musím uznať ze naozaj boli skorej fit ako inokedy. Takže účinnosť splnila svoju funkciu
klad Učinnosť
klad Chuť
klad Vlaknina
klad Malé balenie
příloha
avatar
Ľubomíra
Ak chcete pre deti kvalitný multivitamín, tam tento je ten pravý. Jeho účinnosť je vysoká a vďaka zloženiu s obsahom rozpustnej vlákniny inulinu priaznivo pôsobi aj na črevnú mikroflóru. Počas užívaniu deti neboli choré, mali energiu za dvoch ?Majú nielen skvelú chuť, ale deti si ich obľúbili aj vďaka nápaditemu obalu.
klad Zloženie
klad Dizajn
klad Chuť
klad Nič
příloha
avatar
Miroslava
Cmúlace tablety Marťankovia ma milo prekvapili vôňou,chuťou a tým že obsahujú inulín.Inulín podporuje zdravie,imunitu a vitalitu u detí od 3 rokov.Samozrejme sú v tvare Marťankov takže deti určite očaria.Majú príjemnú príchuť lesného ovocia.Balenie obsahuje 30 cmúlacich tabliet takže balenie vydrží na mesiac. Moje deti pri užívaní tabliet mali viac energie do učenia, hrania sa.Za čas testovania Marťankov neochoreli a ani nedostali nádchu
klad Príjemná chuť
klad Nič
příloha příloha
avatar
Miroslava
Cmúlace tablety Marťankovia ma milo prekvapili vôňou,chuťou a tým že obsahujú inulín.Inulín podporuje zdravie,imunitu a vitalitu u detí od 3 rokov.Samozrejme sú v tvare Marťankov takže deti určite očaria.Majú príjemnú príchuť lesného ovocia.Balenie obsahuje 30 cmúlacich tabliet takže balenie vydrží na mesiac.
klad Príjemná chuť
klad Primeraná veľkosť
klad Obsahujú množstvo vitamínov
klad Podporujú imunitný systém detí
klad Nič
příloha
avatar
Katarína
Dcéra nemá rada cmulaciu vitamíny, riskla som ci sa náhodou nestane zázrak. Zo začiatku jej to nechutilo, ale po 2 tabletky by to už jedla furt. Musím povedať, že po 2 týždňoch užívania som zbadala ze ma viac energie. Choroby nás tiež obchádzajú, takže zatiaľ veľká spokojnosť. A samozrejme chuti to veľmi dobre
klad Tvar
klad Farba
klad Chut
klad Ze je toho málo ?
příloha
avatar
Denisa
Produkt je naozaj super. Syn sa ide za ním zblázniť. Musím mu stále vysvetľovať že len jedného marťanka za deň. Má skvelú chuť, veľkosť a super zloženie. Pamätám si keď som bola ja malá ako som ich milovala. Pripomenula som si týmto chuť a teraz sa mi zdajú ešte aj lepšie. Keďže sme ich nasadili aj v období chorôb musím povedať, že naplno sme sa im obišli. Syn vôbec neochorel a nemal ani žiadne prejavy nachladnutia a chrípky. Takže účinnosť je na 100 % a určite to super posilňuje imunitu. Odporúčam vyskúšať a určite nebude nikto ľutovať.
klad Veľkosť
klad Chuť
klad Zloženie
klad Farba
klad Účinnosť
klad Žiadne prejavy ochorenia
klad Posilnenie imunity
klad Nič
příloha
Zobraziť viac recenzií
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ