Naši testeri otestovali doplnok stravy Cholestcontrol. Už teraz si môžete prečítať recenzie

image
otestované
Počet recenzií
41
ako ste hodnotili
5
38x
4
3x
3
2
1
odporúča
100 %
Testované v období
od 24. 5. 2023
do 30. 6. 2023

Doplnok stravy CholestControl 

CholestControl je moderný doplnok stravy vyrobený podľa nórskej receptúry. Jeho ingrediencie boli starostlivo vybrané aby podporovali stabilnú hladinu cholesterolu v krvi. Je prospešný pre zdravé funkcie srdca a cirkuláciu krvi.

  • Unikátna nórska receptúra so zdokumentovaným účinkom
  • Zvyšuje „dobrý“ a blokuje „zlý“ cholesterol
  • Obsahuje rybí olej z morských rýb

Rastlinné steroly sú kľúč

Hlavnou zložkou CholestControl sú rastlinné steroly (fytosteroly), ktoré svojou štruktúrou a veľkosťou pripomínajú cholesterol. Vďaka tomu v tráviacom trakte znižujú jeho vstrebávanie. To má za výsledok zníženie úrovne cholesterolu v krvi. Fytosteroly podporujú a dopĺňajú „dobrý“ cholesterol, a tým pádom znižujú úroveň „zlého“ cholesterolu. Zároveň vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín z morských rýb pomáha udržiavať zdravú celú kardiovaskulárnu sústavu a skupina vitamínov B podporuje metabolickú výmenu.

Európsky úrad pre bezpečnosť potravín potvrdil dôležitosť rastlinných sterolov v strave pre udržanie zdravej hladiny cholesterolu v krvi. Deklarované pozitívne účinky nastávajú pri užívaní aspoň 800 mg fytosterolov denne. Stačia Vám tak len 2 kapsule CholestControlu denne.

Viac informácií o produkte nájdete TU.


Hodnotenie
41
avatar
Mária
S produktom CholestControl som veľmi spokojná.Vyhovuje mi veľkosť balenia na dlhodobé užívanie, tablety sa jednoducho užívajú.Má dobré zloženie a skvelé účinky.Produkt má pekný a zaujímavý obal.Po užívaní sa mi upravil cholesterol a zlepšil sa mi krvný obraz. Odporúčam produkt.
klad Jednoduché užívanie
klad Kvalitné zloženie
klad Nič
příloha
avatar
Radomír
Produkt mi pomohol znížiť hladinu cholesterolu v krvi a cítim pozitívne účinky na môj zdravotný stav,Menej sa pri práci unavim a mám viac energie.Pri kontrole u lekára zistená lepšia priechodnosť ciev a lepšia výkonnosť pri vytrvalostnom behu.Po uzite som nepociťoval žiadne bolesti a vedľajšie účinky ako občas býva napríklad ako bolest brucha.Zloženie je rovnomerne vyvážene pre organizmus.
klad Zníženie hladiny cholesterolu v krvi
klad Menšia únava a viac energie
klad Dobre sa prehĺtajú tablety
klad nič
příloha příloha
avatar
Ivana
Doplnok stravy CholestControl od firmy Natura Med odporúčam. Výhodou CholestControl je hlavne jeho prírodné zloženie. Kapsuly obsahujú fytosteroly, omega 3- nenasýtené mastné kyseliny a vitamíny skupiny B. Kapsuly, aj keď sú veľké, ľahko sa prehĺtajú. Sú bez chuti a zápachu. Užívanie kapsúl nezaťažuje tráviacu sústavu. Vplyv na cholesterol sa dá posúdiť až neskôr, pri dlhšom užívaní. No už teraz (po 2 týždňoch užívania, 2 kapsuly denne) som zaznamenala tieto benefity: zvýšený príliv energie, ústup nadmerného potenia, prestala som mať pocit ťažkých nôh, konečne mám teplé ruky. A ako taký bonus hodnotím to, že kapsuly CholestControl potlačili u mňa pocit hladu a znížili chuť na sladké. Tento výrobok môžem len a len odporúčať.
klad zloženie kapsúl
klad ľahké prehĺtanie
klad praktická veľkosť balenia
klad bez pachutí
příloha
avatar
Eva
Tento doplnok stravy som vyskúšala len preto,lebo firme NaturaMed sme verní všetci z rodiny.Kapsule majú tvar,ktorý sa ľahko zapíja,cholesterol samozrejme má zvýšený skoro každý dospelý človek už od 30.roku..životný štýl,práca,stres robia svoje a tak sa treba udržať vo forme a strážiť si ten zlý cholesterol,ktorého hodnoty poklesli po užívaní tohto výrobku .
klad Balenie
klad Cena
klad Zloženie produktu
klad Tvar kapsule
klad Nič som nenašla
příloha příloha
avatar
Eva
CholestControl je produkt na zníženie cholesterolu prírodnými prostriedkami. Účinok zatiaľ neviem ohodnotiť, či bude účinný, zistím až z kontrolných vyšetrení. Veľmi pozitívne hodnotím zloženie, je na prírodnej báze. Nie je mi z neho zle, nemá žiadnu pachuť a ľahko sa užíva. Za mňa top produkt medzi tabletkami na zníženie cholesterolu. Určite odporúčam.
klad Balenie
klad Zloženie
klad Veľkosť tabletky
klad Nič
příloha
avatar
Lubomir
Nakoľko som už viackrát vyskúšal prípravky na zníženie cholesterolu v krvi ale bez zjavnych pozitívnych účinkov bol som aj v tomto prípade trochu skeptický. Nakoľko trpím nadváhou a zvyšenou hladinou zlého cholesterolu v krvi po pár týždňoch užívania CholestControl som pri odbere krvi zaznamenal pozitívny pokles cholesterolu.
klad Pozitívny účinok
příloha
avatar
Daniela
Po začatí používania produktu som pociťovala výrazne zmeny. Mala som oveľa viac energie a moj metabolizmus pracuje tak ako má. Vysadila som lieky na cholesterol. Pijem viac vody a viac sa hýbem. Cítim sa plná života a energie. Určite by som ho odporučila každému pri ťažkostiach s cievami.
klad balenie
klad ucinky
klad cena
příloha
avatar
Lucia
Výživový doplnok CholestControl: - podporuje zdravú činnosť srdca - podporuje zdravú hladinu cholesterolu - bol vytvorený pomocou nórskej receptúry so zdokumentovaným účinkom - obsahuje rybi olej - ma ľahké dávkovanie a to 2 tablety denne, ktoré sa ľahko prehltaju
klad Ľahkosť prehltania
klad Veľké balenie na pol roka
příloha příloha příloha
avatar
Janka
Cholest Control užívam cca 2 týždne. Už po prvom týždni som sa začala cítiť lepšie. Zlepšilo sa mi trávenie. Sú ľahko stráviteľné, ľahko sa prehltaju. Už sa neviem dočkať odberu krvi a výsledku. Odporúčam všetkým, ktorí majú problém s cholesterolom..
klad Veľké balenie, dobre s prehltaju
příloha
avatar
Sabina
Zamna je cholestcontrol jeden z najlepších doplnkov stravy ktoré som za poslednú dobu užívala, zamna určite kto ešte neskúsil treba vyskúšať odporúčam ak sa niekto boji vedľajších účinkov pri tomto sa určite nemosi báť vôbec ničoho za vyskúšanie 100% stojí
klad Výborný
příloha
avatar
Mirka
Veľké balenie za rozumnú cenu. V balení sa nachádza 360 kapsúl. Veľkosť tabletiek je primeraná, ľahko sa prehlataju. Odporúčané dávkovanie sú 2 kapsule na deň. Kvalitne zloženie, obsahujú prírodne steroly, omega 3 mastné kyseliny a vitamíny B1, B3 a B6. Po preventívnej prehliadke u doktora, podľa výsledkov z krvi, prišlo k poklesu cholesterolu. V užívaní budem pokračovať aj naďalej, kým sa cholestrol nedostane na požadovanú hodnotu.
klad Veľké balenie
klad Cena
klad Ľahké prehltanie
klad Stačia 2 tobolky na deň
příloha příloha
avatar
Zuzana
Doplnok stravy CholestControl sa mi veľmi páčil, má výborné zloženie, pomáha udržiavať zdravý organizmus, veľmi ľahko sa užíval. V dnešnej dobe má skoro každý človek problémy s cholesterolom, preto odporúčam užívať tento zdravý výživový doplnok. Ľudia sa stravujú nezdravo, nemajú aktívny život, väčšina mladých je obéznych, preto veľmi odporúčam. Ľahko sa užíva, peknej farby, dobré účinky.
klad Testovaný produkt sa mi veľmi páčil
klad Veľmi dobré účinky na organizmus
příloha příloha
avatar
Dominika
Perfektný produkt, skvelé balenie, ideálna veľkosť kapsulky. Páči sa mi praktické balenie, ktoré vydrží neuveriteľných 6 mesiacov (360 kapsúl / 2 denne), takže po zakúpení 1 balenia máte kúru na pól roka, veľmi praktické. Zloženie je naozaj skvelé. Odporúčam.
klad Veľkosť balenia
klad Veľkosť kapsulky
klad Zmiernenie únavy
klad Zmiernenie búšenia srdca
klad Zloženie
klad Nič negatívne nemám :)
příloha
avatar
Anna
S produktom CholestControl som veľmi spokojná. Vyhovuje mi veľkosť balenia na dlhodobé užívanie, kapsle sa jednoducho užívajú, bez žiadnych sprievodných problémov. Veľmi oceňujem benefity produktu a to jeho zloženie a skvelé účinky. Vysoký obsah rybieho oleja z nórskych rýb a zložky Omega-3 nenasýtených mastných kyselín ma hneď zaujal. Produkt má nielen pekný a zaujímavý obal, ale aj výborné zloženie navyše aj s rastlinnými sterolmi, čo mi veľmi vyhovuje. Pozitívne účinky po užívaní - upravenú hladinu cholesterolu a zlepšenie krvného obrazu. Veľmi odporúčam produkt.
klad Zloženie
klad Obsah balenia
klad Zaujímavý obal produktu
klad Zrozumiteľnosť a popis produktu
klad Jednoduchosť užívania
klad Forma kapsuliek
klad Nič
příloha příloha
avatar
Mgr. Simona
S výživovým doplnkom sme veľmi spokojní. Otca dlho trápil vysoký cholesterol, preto som chcela aby tieto tablety vyskúšal. Oceňujem aj veľké balenie, čiže nemusíme každý mesiac myslieť na kúpu balenia, tieto vydržia dlho. Môžem iba odporúčať, je to zaručená kvalita . Hladina cholesterolu je konečne v norme a stále udržiavaná aj vdaka CholestControl
klad Velkost balenia
klad Zloženie
příloha
avatar
Jana
Po dlhšom čase užívania tohto doplnku výživy som navštívila moju obvodnú lekárku v súvislosti s plánovanou preventívnou prehliadkou a zistila som, že po ich užívaní sa mi upravil cholesterol a zlepšil sa mi krvný obraz. Pri týchto tabletkách mi však prekáža veľkosť, nakoľko sa dosť zle prehĺtajú. Zloženie tohto doplnku výživy je vyhovujúce.
klad Velkosť balenia
klad Zloženie
klad Velkosť tabletky, ťažko sa prehĺta
příloha příloha příloha
avatar
Andrea
Mala som problémy s cholesterolom a po užívaní CholestControl sa mi konečne upravil. Konečne sa cítim dobre a môžem sa venovať aktívne svojmu malému synovi. Ráno vstanem, dám si dve tabletky, zapijem vodou, také jednoduché. Obsahuje Kyselinu eikosapentaenovú (EPA) a kyselinu dokosahexaenovú (DHA), ktoré prispievajú k zdravej činnosti srdca.
klad jednoduché užívanie
klad tobolky primeranej veľkosti
příloha
avatar
miloš
Dlho som bojoval s vysokým cholesterolom a odskúšal produkty, ktoré nemali žiaden účinok na môj problém. Rozhodol som sa vyskúšať CholestControl ako poslednú možnosť. Môžem povedať, že to je jediný produkt, ktorý reálne aj pomáha. Stačí mi užiť dve kapsuly denne, ktoré sa ľahko prehltajú a účinok je zaručený. Výhodou je balenie na jeden mesiac. Tento doplnok stravy okrem kontroly hladiny cholesterolu dbá o zdravé srdce a jeho funkciu a podporuje tvorbu červených krviniek. Páči sa mi zloženie obohatené o vitamíny skupiny B a to B3, B1 a B6, ktoré sú dôležitými pre správne fungovanie organizmu. Okrem toho obsahuje omega tri mastné kyseliny, ktoré si telo nedokáže samé vyprodukovať. Celkovo hodnotím produkt na výbornú a budem ho odporúčam aj známym a rodine.
klad Udržuje správnu hladinu cholesterolu
klad Stará sa o srdce
klad Blokuje zlý cholesterol
příloha příloha
avatar
Lucia
Cholestcontrol som sa rozhodla vyskúšať nakoľko uz mám niečo po 40,a vyššiu hladinou cholesterolu. Paci sa mi jeho zloženie Rastlinné steroly pomáhajú udržiavať správnu hladinu cholesterolu v krvi.Uzivaju sa 2tbl denne. Kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) prispievajú k zdravej činnosti srdca. Vitamín B1 prispieva k zdravej činnosti srdca. Vitamín B6 prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek. Tablety sa ľahko prehltaju no niektorí ľudia môžu mať problém s ich veľkosť. Kúpila som aj rodičom nech skusia msju obaja vysoký cholesterol a aj dosť rokov. Cítim ze mam viac energie, som kľudnejšía, pokožka hebka a pružná. Zlepšil sa mi aj spánok.
klad Pomáha udržať správnu hladinu cholesterolu v krvi
klad Zdravá činnosť srdca
klad Tvorba červených krviniek
klad Veľkosť tablety
příloha příloha
avatar
Lucia
Doplnok stravy CholestControl je v dnesnej dobe velmi dolezity. Nielen pre seniorov, ale pre vsetkych ludi, ktori, su v strese, vela pracuju, pripadne nie celkom zdravo stravujucich. Pouzitie je velmi jednoduche, v kazdom pripade treba uzivat dlhodobo a vysledky sa urcite dostavia. Srdiecko si treba chranit :)
klad účinok
klad 0
příloha příloha
Zobraziť viac recenzií
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ